ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ

У нас працює 2 категорії майстрів, тому обслуговування в нас доступне кожному!!!

Вища категорія ( топ стиліст) Лілія Куриляк.

Перша категорія.

Всі категорії майстрів використовують однаково високоякісні косметику, фарби та матеріали, різниця полягає тільки в кваліфікації та стажі майстра !!!

ЗАЧІСКИ та УКЛАДКИ

ПОСЛУГАТОП стиліст Лілія КурилякМайстер І категорії
ВЕСІЛЬНА700-1200600-900
ВЕЧІРНЯ600-1200500-900
ПРОБНА* (*мається на увазі до 3 варіантів зачіски)700600
УКЛАДКАвід 400від 300
ПЛЕТІННЯвід 300від 200

ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ ​

ПОСЛУГАТОП стиліст Лілія КурилякМайстер І категорії
ЖІНОЧА400-500300-400
ЧОЛОВІЧА-150-200
ДИТЯЧА-150
ЧІЛКА10080
УКЛАДКА НА БРАШ350250

ФАРБУВАННЯ

ПОСЛУГАТОП стилістМайстер І категорії
КОРЕНІ1000900
ВСЬОГО ВОЛОССЯвід 1100від 900
ТОНУВАННЯвід 800від 600
МЕЛІРУВАННЯвід 2500від 2000
СУЧАСНІ ТЕХНІКИ ФАРБУВАННЯвід 2500від 2000
ВИХІД З ТЕМНОГОвід 3000від 2600
СВОЄЮ ФАРБОЮ-600-800

ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ​

ПОСЛУГАТОП стилістМайстер І категорії
ВІДНОВЛЕННЯ "БОТОКС"800-1000700-900
ВІДНОВЛЕННЯ TRUSS High Lissвід 1200-
ЛІКУВАННЯ ВОЛОССЯ "Tokio Inkarami"від 1500-

Botox TM Milano

Ботокс для волосся – ця процедура спрямована на відновлення волосся за допомогою натурального кератину і колагену володіють сильною відновлюючою властивістю для пошкодженого волосся.

Гідралізірований колаген  надає волоссю об’єм блиск і еластичність.Прі сильному пошкодженні волосся. гідролізірований колаген здатний проникнути глибоко в волосся підвищити міцність волосся гнучкість поліпшити текстуру і зменшити пористість

Натуральний кератин має сильну зволожуючу дію для волосся знижує сильне електризування волосся.

Екстракт бурштину містить активні речовини А Е Ф пантенол,які стимулює ріст волосся глибоко живлять і покращують метаболізм насичують кислородом волосся. Волосся набуває блиску.

Холодний ботокс є відновлююча процедуру яка виконується  з використанням продуктів протеїнового комплексу і ліфтинг флюїду, надає відновлювальний і поживний ефект. 

Рекомендується повторювати процедуру  для накопичувального ефекту.

Процедура випрямлення волося Truss High Liss

TRUSS High Liss – революційний багатофункціональний догляд, спрямований на вирівнювання волосся, створення дзеркальної гладкості. Надає блиск і здоровий сяючий вигляд, контролює обсяг і зменшує ступінь небажаного завивання волосся. 

Особливості:

Переваги TRUSS:

TOKIO INKARAMI

TOKIO – це японський бренд, який випускає першокласні продукти для відновлення волосся, які використовуються виключно в салонах преміум-класу.
В основі засобів TOKIO використовується технологія INKARAMI, що отримала патент і пройшла практичні випробування.
Вона заповнює кератин в структурі і дає відновлення волосся до 40%. На відміну від інших засобів по догляду за волоссям, TOKIO не просто працює на поліпшення стану поверхні волоса, але і на більш інтенсивне відновлення мікро-складових кортекса.
Саме глибоке вплив на молекулярному рівні дозволяє досягти приголомшливих результатів і повернути волоссю силу, пружність, зволоженість і блиск.

Основні переваги  TOKIO INKARAMI

Бренд TOKIO INKARAMI – це висока якість продукції і сучасні технології світової косметології. Це перевірені в лабораторіях і на практиці засоби, які дають потужний результат. Це окремі напрямки для професійного і домашнього догляду, розбиті на поетапний персоналізований підхід.

Продукти TOKIO INKARAMI, згідно японським традиціям, містять тільки безпечні і натуральні компоненти, які не шкодять структурі волосся, які не виснажують їх і не надають згубного впливу на шкіру голови. Вся продукція протестована на гіпоалергенність і пройшла сертифікацію, тому гарантує турботу про здоров’я клієнта.

Базуючись на компонентах для професійного салонного догляду, косметика для волосся TOKIO INKARAMI дає помітний результат вже після першого застосування. Поетапне вплив продуктів салонної лінії шар за шаром насичує кератин в волосини, роблячи їх максимально сильними. Домашня лінія допомагає підтримувати салонний ефект і залишає волосся в прекрасному стані.

Японські вчені пишаються кращою на сьогоднішній день інноваційною розробкою, яка гарантує наповнення кератину і відновлення волосся на 40%. Це єдина технологія, що дозволяє за один сеанс забезпечити такий результат. Стандартні варіанти відходу дають наповнення кератину в межах 3-5%.

Працює на відновлення повного балансу складових волоса: кератин, клітинно-мембранний-комплекс, ліпіди і вода. Це дозволяє домогтися відчутного поліпшення якості волосся, повернути їм життєву силу.

*** Доплата за ранкові години:  7:00-100 грн,  6:00-200 грн, 5:00- 300 грн.

*** Завдаток  в розмірі 600-1000 грн за зачіску і 600-1000 грн за макіяж

*** Зачіска та макіяж на дому тарифікуються в подвійному розмірі 

***ЗАВДАТОК- НЕ ПОВЕТАЄТЬСЯ!!!!

РОБОТИ НАШИХ МАЙСТРІВ

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ПОДРУГ

Контакти

©2015. ЛШ_STUDIO